X
تبلیغات
زولا
مصطفی قهرمانی(خبرنگار)
>
 
نوشته شده توسط : مصطفی قهرمانی

یک خواننده سرودهای انقلابی:

حمله ضدانقلاب به آثار حماسی و انقلابی


اراده ما را محکم‌تر می‌کند+ دانلود سروده ها


یک خواننده سرودهای حماسی و انقلابی گفت: از آنجائیکه این آثار تاثیرگذار، جوان پسند و در قالب مذهبی است، بصورت متمادی از سوی گروه‌های ضد انقلاب مورد هک قرارگرفته و این باعث می‌شود ما قوت قلبمان در رابطه با ملودی سازی، کلیپ سازی و نماهنگ سازی درخصوص فرهنگ شهدا بیشتر شود.


دانلود سروده ها 

 


حسن محمود زاده، مولف 20جلد کتاب و خواننده اشعار حماسی، ملی و مذهبی است. وی که امسال به دعوت بسیج مستضعفین در یازدهمین دوره جشنواره ملی سرزمین نور شرکت داشته است؛ جشنواره سرزمین نور امسال را نسبت به سال‌های گذشته فراگیرتر دانست که با استقبال چشمگیری روبه روشد

 

وی گفت: امسال بنده افتخار داشتم در خدمت شرکت کنندگان جشنواره باشم و در شب های متمادی برنامه اجرا کنم جشنواره امسال بصورت استانی و هر شب با میزبانی یک استان برگزارشد.

 

محمودزاده، اظهار داشت: بنده از 14 سالگی افتخار ذاکری و شاعری اهل بیت (ع) را داشته ام  و از سال 90 بطور رسمی کار خوانندگی را آغاز کردم که محتوای تمامی اشعارم در خصوص فرهنگ دفاع مقدس و شهدا است که اولین اثر بنده در خصوص شهدای شلمچه بود و از دیگر آثارم مناجات با امام زمان از زبان حال راهیان نور و سرزمین من است.

 

این خواننده اشعار حماسی گفت: عشق به امام حسین(ع)، عشق به اهل بیت (ع) و عشق به شهدا در خون هر ایرانی و هر مسلمانی هست و از آنجائیکه که ما الفت دیرینه‌ای با این فرهنگ داشته‌ایم و همچنین عنایت پروردگار بهترین مشوق در خلق این آثار بوده است، البته خانواده، همسر و دوستان از دیگر مشوقین بنده در این عرصه بوده‌اند.

 

وی عنوان کرد: نماهنگ‌ها و کلیپ‌هایی که ما می‌سازیم در قالب فرهنگ ایثار و شهادت است که تاکنون دو آلبوم " قاصدک حرم" و "قاصدک شهادت" مختص راهیان نور بوده است و در حال حاضر کارهای جدیدی از جمله ایران، مدعیان ضد حقوق بشر و همچنین یک کار ملی در خصوص شعار سال93، سال اقتصاد و فرهنگ در دست تولید دارم که انشاءالله به زودی این پروژه‌ها به پایان می‌رسد و از طریق رسانه ملی پخش خواهد شد.

 

محمودزاده بیان داشت: از آنجائیکه این آثار تاثیرگذار، نو، جوان پسند و در قالب مذهبی است، بصورت متمادی از سوی گروه‌های ضد انقلاب مورد هک قرارگرفته و این باعث شده ما قوت قلبمان در رابطه با ملودی سازی، کلیپ سازی و نماهنگ سازی درخصوص فرهنگ شهدا بیشتر شود.

 

این هنرمند کشورمان خاطرنشان کرد: ما یک تیم آهنگ‌سازی داریم که شامل آهنگساز، موسیقی‌دان، تنظیم‌کننده و نوازنده است و بنده هم که به عنوان شاعر و خواننده در خدمت دوستان هستم و درخصوص کارهای مذهبی فعالیت می‌کنیم.

 

وی در خصوص راهیان نور عنوان کرد: راهیان نور یک همایش ملی است که بنا برفرمایش مقام معظم رهبری باید نهادینه شود که الحمدلله این کار توسط سازمان بسیج مستضعفین صورت گرفته و هرساله شاهد حضورمیلیونی زائران درسرزمین نورهستیم از طرفی نامی که برای این سرزمین برگزیده‌اند درشأن این سرزمین است؛ هر زائری وقتی وارد این سرزمین می‌شود در واقع قلبش و وجودش منور و مصفا می‌شود. چرا که در این مکان مقدس کسانی حضور داشتند و نفس کشیدند که نفسشان به حق تعالی وامام زمان وصل بوده است.

 

انتهای پیام/خ


تاریخ انتشار : چهارشنبه 17 اردیبهشت 1393 | نظرات (0)
 
   
نوشتن را با نگارش انشایی در کلاس دوم راهنمایی آغاز کردم؛ معلم گفت درباره داستان "پهلوان نه قهرمانی" انشایی بنویسیم و من در وصف "پوریای ولی" یکی از بزرگترین پهلوان ایران انشایی نوشتم؛او قرار بود با یک کشتی گیر مسابقه بدهد اما به دلیل خوشحال کردن دل مادر رقیبش، جوانمردانه بازنده میدان کشتی می شود. معلم انشاء از همکلاسی هایم خواست تا تشویقم کنند و همان تشویق،جرقه ای برایم بود و شعر این داستان را در ذهنم ماندگار کرده است: گر بر سرنفس خود امیری مردی، برکورو کر ار نکته نگیری مردی، مردی نبود فتاده را پای زدن، گر دست فتاده ی بگیری مردی