X
تبلیغات
رایتل
مصطفی قهرمانی(خبرنگار)
>
 
نوشته شده توسط : مصطفی قهرمانی
 مسئول سازمان اردویی راهیان نور و گردشگری بسیج:


راهیان نور یکی از موثرترین روش
 برای مقابله با جنگ نرم است


 

 سردار سلیمانی یکی از موثرترین روش ها برای مقابله با جنگ نرم دشمن را عرصه راهیان نور دانست. 


 

مسئول سازمان اردویی ،راهیان نور وگردشگری بسیج مستضعفین در گفتگوی خبری در خصوص اهمیت اردوهای راهیان نور اظهار داشت:

در حال حاضر جنگ ما جنگ تن به تن است. در دوره ای  می‌گفتند جنگ به حدی نزدیک شده که جنگ سر نیزه ها است . در حال حاضر، در عرصه اقتصادی و مباحث جنگ نرم، دشمن حالت تهاجمی دوران  دفاع مقدس را به خود گرفته است. آنها لحظه به لحظه تحرکات، اقدامات وفعالیت های ما را تعقیب ورصد می‌کنند وبرای مقابله با آن برنامه‌ ریزی می‌کنند.

سردار سلیمانی ادامه داد: دشمنان نظام و انقلاب اسلامی، برای رسیدن به اهداف خود هزینه های گذافی می پردازند تا به  اهداف خود رسیده وآنها را تحقق ببخشند. همه این حرکت ها برای خدشه دار کردن وتهی نمودن اندیشه و تفکر امام خمینی (ره) در بین جوانان ومردم کشورمان است. اما آنهانمی دانند که  نهضت ما ما برگرفته از مکتب  ونهضت امام خمینی (ره)،است و در واقع  تداوم نهضت امام حسین(ع) وعاشورای حسینی است.

دبیر قرارگاه مرکزی راهیان نور سپاه و بسیج بیان داشت:

رویکرد نرم قیام عاشورا موجب به زانو در آوردن استکبار در مقابل اسلام است. دشمن امروز به این حقیقت رسیده که مکتب تشیع با ادامه نهضت نرم عاشورا به قدرت بی نظیری دست یافته وپیروزی‌های چشمگیر مسلمانان در جهان همه به واسطه الگوگیری از  قیام سرور و سالار شهیدان آقا  ابا‌عبدالله الحسین(ع) است.

وی در پایان این گونه نتیجه گیری کرد و افزود:

بر همین اساس  یکی از بسترهایی که می‌تواند  در مقابل تهاجم، جنگ نرم و تهییج عمومی دشمنان اسلام بر علیه ارزش ها ودست آوردهای انقلاب موثر باشد،فعالیت های فرهنگی است و یکی ازموثرترین آنها عرصه راهیان نور است که همه  براهمیت وارزش آن واقف هستند.تاریخ انتشار : دوشنبه 28 مرداد 1392 | نظرات (0)
 
   
نوشتن را با نگارش انشایی در کلاس دوم راهنمایی آغاز کردم؛ معلم گفت درباره داستان "پهلوان نه قهرمانی" انشایی بنویسیم و من در وصف "پوریای ولی" یکی از بزرگترین پهلوان ایران انشایی نوشتم؛او قرار بود با یک کشتی گیر مسابقه بدهد اما به دلیل خوشحال کردن دل مادر رقیبش، جوانمردانه بازنده میدان کشتی می شود. معلم انشاء از همکلاسی هایم خواست تا تشویقم کنند و همان تشویق،جرقه ای برایم بود و شعر این داستان را در ذهنم ماندگار کرده است: گر بر سرنفس خود امیری مردی، برکورو کر ار نکته نگیری مردی، مردی نبود فتاده را پای زدن، گر دست فتاده ی بگیری مردی